Mozrank Sorgulama - Mozrank Checker

ONLİNE ÜCRETSİZ SEO ARAÇLARI

Mozrank Sorgulama


Yeni Bir URLŞuanki Araç - Mozrank Sorgulama

Mozrank Sorgulama Nedir? Ne İşe Yarar?
Ücretsiz Mozrank Sorgulama sayesinde sitenizin ve alan adınızın Moz firmasının kriterleri doğrultusunda ne kadar bir değere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Mozrak Nedir?

MozRank web sitelerinin seo açısından değerlendirilmesi ve kalite puanlamasına verilen isimdir. Web sitenizde bulunan konular arasında sağlayacağınız bağlantılar sitenizin MozRank değerinin artmasını sağlamaktadır. MozRank değeri bu bağlantıların yanı sıra, index sayısı, domain yaşı ve dışarıdan gelen bağlantılar hesaplanarak ölçülmektedir. Mozrank daha çok sitenize verilen linklerden yükselmektedir. Dizine site eklemeniz pek fazla mozrank’ı etkilememektedir fakat kaliteli sağlam bir sitelerden aldığınız linkler müteber bir geçerlilik sağlamaktadır. Bu arada sitenize aldığınız linklerden mozrank değerini yükseltmek istiyorsanız, link alımı yaptığınız sitenin’de mozrankının yüksek olmasına özen gösteriniz. Size link veren sitenin çok fazla link çıkış yapmış veya yapıyor olması mozrank’da engel sayılmaz. Örnek vermek gerekirse 900.000 link çıkışı yapmış site sizede link vermesi mozrank’da kötü sayılmaz önemli olan kaliteli sağlam backlink’tir. Backlink Hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın. Şu an kişiler tarafından bilinmeyen MozRank eminim ki çok yakın zamanda çoğu web sitesi sahibinin tercih ettiği bir araç olacaktır.

Sitenizin MozRank derecesini ölçmek istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız http://moonsy.com/mozrank/ adresini ziyaret edebilir ve MozRank değerinizi öğrenebilirsiniz.bu adres sayesinde MozRank değerinizin yanı sıra backlink değerlerinizi de öğrenebilirsiniz. Aldığınız sonuçtan memnun kalmazsanız yapabileceğiniz tek şek sitenizde seo paketlerini ve backlink yöntemini kullanmak olacaktır.
WebSiteKaydet